18-19 травня 2018 року в конференц-комплексі «Зелена Буча» (вул. Інститутська, 22, м Буча, Київська обл) пройшов Міжнародний науково-практичний форум професіоналів захисту бізнесу «Приватний детектив 2018. Проблеми та перспективи».

У Форумі взяли участь 65 представників з України, США, Туреччини, Ізраїлю, Латвії, Литви. Цілеспрямованим інформуванням Форум охопив колег з більш ніж 30 країн світу.

Головною відмінною рисою Форуму став його формат: відмова від академічних лекцій, довгих презентацій і орієнтир на бліц-виступи з подальшими дискусіями перетворили засідання учасників в живу бесіду, професійні суперечки і, як наслідок – небачений на попередніх заходах практичний результат. Прийнято інноваційні рішення, намічені нестандартні і результативні наступні плани розвитку, і навіть переформатування професії «приватний детектив» в середовищі однодумців з «Всеукраїнської Асоціації Приватних Детективів» за підтримки міжнародних структур в сфері захисту бізнесу та особистості. На другий (і навіть – третій і четвертий) день Форуму проведено більше десяти раундів переговорів про співпрацю з іноземними та українськими професійними організаціями про практичне співробітництво і взаємодію у формуванні взаємовигідних, відкритих і законних проектів.

Детальна інформація – на сайті ВАПД: https://aupd.com.ua/private-detective-2018-report/